Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pár napja észrevettem zuhanyzá...

Pár napja észrevettem zuhanyzáskor hogy a szemeremtesten 1cm apró vágás lett a semmiből mind a két oldalon. Nem tudom, hogy mitől lehet. Csíp, fáj és érzékeny. mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2020. okt. 31. 09:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem hólyag?

Gennyes?

Brotva nem lehet?

2020. okt. 31. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szőrtelenítés bármivel, száraz bőr.
2020. okt. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nemi herpesz. Karmolasnyomnak is kinezhet.
2020. okt. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Herpesz nemi úton terjed nem? Évek óta stabil a párkapcsolatom.


Hát először inkább ilyen repedés volt, majd utána gondoltam bekenem, hogy ne csipjen framikoin krémmel. De az jobban "elrontotta" a dolgot. Mostmar látni a kis repedest/vágást és ici picit fehér a bőr körülötte.

2020. nov. 1. 00:18
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem hólyag. Olyan volt mint az elrepedt bőr.
2020. nov. 1. 00:20
 6/11 A kérdező kommentje:

Mindenképp elmegyek orvoshoz, de sajnos csak sokára kaptam időpontot. :(


Addig jó lenne csillapítani a fájdalmat és kicsit menyugodni ha valakinek volt már ilyen

2020. nov. 1. 00:22
 7/11 anonim ***** válasza:
Neogranormon, vagy bármi hámosító, ami otthon van napi 2-3x. Nőgyógyászhoz hiába mész ezzel, bőrgyógyász esetleg.
2020. nov. 1. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Neogranormon és Canesten krémeket próbáld meg.
2020. nov. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Leirnom a tapasztalatom, ha esetleg valakinek hasonló lenne a gondja. Szóval a szőrtelenítés miatt volt. Kaptam rá sima kalcium krémet pár euróért és borogatnom kellett repíkes (elnézést nem tudom mi magyarul) teával. Mára teljesen össze húzódott.

A kalcium krem preventíven is alkalmazható szőrtelenítés utan.

2020. nov. 4. 06:32
 10/11 anonim ***** válasza:
Legközelebb ne írd, hogy a semmiből, ha az ok nyilvánvaló, és többen leírták. A Neogranormon, ha itt élnél tökéletes megoldás lett volna.
2020. nov. 4. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!