Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért érzek fura szagokat a...

Miért érzek fura szagokat a fogamzásgátló szedésétől?

Figyelt kérdés

3 napja kezdtem el szedni a fogamzásgátlót (orvos írta fel menstruációs görcsökre), és tegnap vettem észre, hogy a kávénak a felvágottnak és a tojásnak iszonyatosan büdös, kellemetlen szagot érzek. A tojásnak az íze is szörnyű volt, képtelen voltam megenni, pedig amúgy nem volt romlott vagy ilyensmi.

23/L



2020. okt. 31. 11:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Hormontartalma van a gyógyszernek, ami szerintem kiválthat hasonló érzést, mint amikor valaki terhes. Nekem is volt ilyesmi, én erre tudtam gondolni, az elején hányingerem is volt, aztán beállt minden.
2020. okt. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor ez előbb megszűnik? Annyira ijesztő, a húst is képtelen vagyok megenni, ugyanazt a bűzt és ízet érzem
2020. okt. 31. 13:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Nagyon sok mindent befolyásol a hormon. Sajnos a párválasztást is.
2020. nov. 1. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!