Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Erős vérzés középidőben?

Erős vérzés középidőben?

Figyelt kérdés

A ciklusom 18. napján durván elkezdtem vérezni de nem görcsölok csak olyan közepes mensi mennyiségű élénkpiros vér távozik, előtte rózsaszín pecsételés volt napokig. Soha nem volt még ilyen velem, a ciklusom mindig pontosan 30 napos és ugyan érzem az ovulációt, vérezni nem szoktam, viszont a szokásos ovulációs tünetek mint tojásfehérje nyák stb most elmaradtak.

2 hónapja szigorú diétába és kemény sportba kezdtem mert szeretnék megszabadulni attól a 15 kg-tól ami rajtam van, eddig 8 kg ment le. Lehet emiatt hormonzavar a problémám hátterében, ha igen mennyi idő ezt helyrehozni? Babát szeretnénk lassan és nagyon aggódom, hogy hazavágtam a hormonrendszerem. Megyek majd orvoshoz de meg akarom várni ameddig eláll a vérzés.


2020. okt. 31. 21:42
 1/2 anonim ***** válasza:
A diéta miatt lehet. A hormonok koleszterinből képződnek, szóval a diéta nagyban befolyásolja ezt. Beszéld meg a nőgyógyászoddal.
2020. nov. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Mindenképp orvos...
2020. nov. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!