Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van olyan, aki gluténérzékenys...

Van olyan, aki gluténérzékenység miatt szenvedett visszatérő hüvelyi fertőzéstől? Összefügghet a kettő?

Figyelt kérdés

2020. nov. 6. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Olyan szempontból, hogy a kezeletlen vagy rosszul kezelt gluténérzékenység gyengíti az immunrendszert, így teret adva a fertőzéseknek.
2020. nov. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, és igen. De csak saját tapasztalat: orvos által nincs alátámasztva, úgyhogy ennek megfelelően kéretik figyelembe venni.
2020. nov. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem simán lehet. Én éveken keresztül állandóan hüvelygombától/bakteriális fertőzéstől szenvedtem, mindig visszajött. Aztán úgy fél éve használtam rá gyógyszert utoljára, és nagyjából azóta van az is, hogy kevés glutént eszek, mert elkezdtem érzékenységre gyanakodni. Azóta egyszer sem jött vissza a fertőzés, pedig esküszöm előtte annyi is elég volt, hogy akár óvszerrel szexeltem vagy bármi volt, előjött. Havonta jártam szinte nőgyógyászhoz.
2020. dec. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!