Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Késik a menstruációm, vajon...

Késik a menstruációm, vajon terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Október 2-án esemény utáni tablettát kellett bevennem, és október 4-én meg is jött a menstruációm. Úgy számoltam, hogy október 29-30-a körül meg kellett volna jönnie, éreztem is kisebb görcsöket, hangulatingadozást, éhségét stb (amiket szoktam érezni mindig mensi elott...).

Azóta eltelt 9-10 nap és még mindig semmi. Múltkor csináltam 2 terhességi tesztet is, mindkettő negatív. Egyiket reggel csináltam, aztán egy speckóbbat napközben (az volt ráírva hogy nem feltétlen kell reggeli vizelettel). Mindezek ellenére nagyon félek hogy terhes vagyok. Volt már valakinek, hogy ennyit késett a menstruációja 72 órás tabletta után? Mikorra várható vajon a mensi?



2020. nov. 7. 09:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha terhes lennél, a teszt kimutatta volna ennyi idő elteltével. A sürgősségi fogamzásgátlók hatalmas hormonbombák, hónapokra felborulhat tőle a hormonháztartás. Szóval türelem, ez normális.
2020. nov. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha október 4-én jött meg, akkor 2-án kb felesleges volt kockázat szempontjából bevenni, persze fő a biztonság. Egyrészt jó időben volt a ciklusod, másrészt megjött a menzesz, harmadszor pedig van két negatív teszted, ne aggódj, biztos vagyok benne hogy nem vagy terhes. Onnantól hogy bevetted, kb két hét múlva már kimutatja a leggagyibb teszt is, ne aggódj!
2020. nov. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!