Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Merjek vele beszélni?

Merjek vele beszélni?

Figyelt kérdés
A tánctanárom észrevette hogy előzö órán furi voltam és nem voltam jó paszban (mert megvolt) és ha következőleg meglesz táncon és fura leszek utána irnék neki hogy azért vagyok fura ilyenkor mert megvan és stb. Hogy megértse hogy mégis miért van ez. Szerintetek? Segítsetek kérleeek

2020. nov. 7. 21:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell neki írni, személyesen is megmondhatod, ha rákérdez. Elég annyit mondani, hogy görcsöl a hasad, érteni fogja.
2020. nov. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De a többiek kissebbek náluk pl 10 11 9 évesek és nem tudják mi az a menstruáció. De nem is görcsöl a hasam csak egyszerűen nem vagyok paszban
2020. nov. 7. 21:56
 3/8 anonim ***** válasza:
37%
Ez rém ciki. A menzesz magánügy, senkinek sem kell az orrára kötni. Erőltesd neg magad és viselkedj normálisan, mert sehol sem nézik el, ha te nyűgös vagy mert épp menstruálsz.
2020. nov. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%
Vegyél be gyógyszert ha fáj, vagy hagyd ki a próbát, ha teheted, de ez nem kifogás. Ennyiből minden nő minden hónapban lehetne 5 napot morci. Ha rakerdez, mondd el neki, négyszemközt, de ezt nem kell külön bejelenteni, foleg nem üzenetben megirni.
2020. nov. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

De emberek nem görcsöl a hasam semmim nem fáj csak nem tudok úgy mozogni. Csak ennyi.

13/l

2020. nov. 8. 08:13
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
Igen, értettük, de még mindig jobb azt mondani hogy görcsölsz, mint az hogy ez téged korlátoz.
2020. nov. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem is mond azt hogy ha kérdezi hogy kicsit görcsöl a hasad, és nem tudsz olyan tökéletesen mozogni... ha kisebbek nálad akkor meg mac. Azt hiszik beteg vagy... amiatt ne aggódj
2020. nov. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
0%
7es ezt fogom tenni szerintem köszi
2020. nov. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!