Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megy a hasam nagyon, holnap...

Megy a hasam nagyon, holnap érettségi előkészítő órán szeretnék ott lenni, emiatt otthonmaradni se szeretnék és ebben a vírushelyzetben orvoshoz menni se tanácsos igazolásért. Mit tanácsoltok, valószínűleg bemegyek milyen gyógyszert szedjek be?? L/18

Figyelt kérdés

2020. nov. 8. 19:58
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Szén tabletta, vagy bármilyen hasfogó.
2020. nov. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Most csúnyán fogom ezt mondani,de én ma kifosatnám magamat.
2020. nov. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Nem valószínű, hogy reggelig tartana, most hagy jöjjön, aminek kell. Nézz körbe, hogy milyen hasmenés elleni szer van otthon, és vedd be felkelés után. Nálunk Enherobene. Imodium, Lopedium ilyesmit keress.
2020. nov. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Bolus Adstringens egy vagy két szem azonnal rendbe tesz. Bár vasárnap este nem tudom hogyan jutsz hozzá, ha nincsen otthon.
2020. nov. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
Első kettő válasz kombó lesz a jó
2020. nov. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
45%
Egy világjárvány közepén vagyunk és az emberek még mindig nem fogják fel, hogy otthon kell maradni, ha betegek
2020. nov. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%

Legalább nem a lógáson jár az esze, mint a diákok 98%nak.


Lehet izgulsz azért is mehet a hasad, ne stresszelj rá!

2020. nov. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Citromlé vízzel fele-fele arányban összeöntve, ez a legtöbb háztartasban megvan.

3 dcl es bögrebe, poharba.

Próbald ki.

Nekem ez segít.

2020. nov. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!