Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Túl sok hüvely váladék? Mitől...

Rxii13 kérdése:

Túl sok hüvely váladék? Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Nagyjából 2 hónapja veszem azt észre, hogy az addig szokásoshoz képest rengeteg a hüvely váladékom. Ez teljesen színtelen, szagtalan, átlagos, csak jóval több, ami rengeteg kellemetlenséget tud okozni. Nagyjából az iskola kezdéssel egy időben kezdődött. Ezzel együtt sokkal jobban is stresszelek, mint eddig bármikor. Aminek más fizikai jele is van. Időnként evéssel egy időben jelentkező gyomorfájás stb. Feltűnt, hogy gyakran szorongok. A konkrét okát nem tudom, szimplán az iskolához tudom kötni. Lehet esetleg a stressztől? Valaki tapasztalt ilyet? Ha igen, mivel lehetne ezen segíteni? Vagy talán csak egyszerű hormonális oka van?

L/16


2020. nov. 9. 17:21
 1/4 anonim ***** válasza:
egész hónapban sok vagy csak időnként?
2020. nov. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Peteérés is okozhat nagyobb mennyiségű folyást.
2020. nov. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Normális, ha több, ha viszont kellemetlen elmehetsz egy orvoshoz, hogy nincs-e valamilyen fertőzésed.

Vitaminokat, magnéziumot érdemes szedni stresszes időszakban.

2020. nov. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem stresszelnék kérdező 🙂😀
2021. márc. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!