Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az szerintetek normális, hogy...

Az szerintetek normális, hogy háromszor kakilok naponta?

Figyelt kérdés
Amióta elkezdtem fogamzásgátlót szedni néhány hónapja, azóta figyeltem meg ezt a változást. Ettől lehetséges vagy más állhat a háttérben?

2020. nov. 11. 17:47
 1/8 anonim ***** válasza:
51%

A napi 3 kaki teljesen normális. Normális étkezéssel és folyadékfogyasztással napi 2-3 lenne az ideális.

Hogy fogamzásgátló okozhat-e változást azt nem tudom, nézd meg a betegtájékoztatót, vagy legközelebb kérdezd meg a nőgyógyászt.

2020. nov. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs hasmenésed normális, viszont azt jelenti, hogy sokat eszel.
2020. nov. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nincs hasmenésem, de olyan nagyon sokat sem eszem. Jó alakom van, táncolok.
2020. nov. 11. 18:58
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is. 3-szor, de sokszor négyszer is.

Sokat is eszem, de egészségeset, szóval kövér se vagyok.

2020. nov. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Normális.
2020. nov. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem a fogamzásgátló elkezdése után volt néhány hétig ilyen. És nem azonnal jött ki, hanem kb. 3 hónap után, néhány hétig napi 2-3szor mentem, pedig én alapból inkább szorulásos vagyok. nem ettem többet, nem volt hasmenés. aztán elmúlt, azóta ugyanolyan mint előtte.
2020. nov. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

6-os És neked is úgy volt, hogy reggel, délután és este kellett menned?


Ja és előfordul, hogy picikét lágyabb a széklet, ez normális?

2020. nov. 14. 15:48
 8/8 anonim ***** válasza:
Mikor hogy, de volt sokszor olyan is igen, hogy reggel és/vagy délelőtt, meg estefele megint. És nekem sokkal lágyabb volt pár hétig. Biztos, hogy attól volt, mert nekem székrekedésem szokott inkább lenni, a táplálkozásomon nem változtattam, nem voltam stresszes, semmi. Aztán tényleg pár hét után elmúlt.
2020. nov. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!