Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Wc deszkáról kaphattam el...

Wc deszkáról kaphattam el fertőzést?

Figyelt kérdés

Csak letöröltem előtte, nem raktam fészket csak ráültem. Flirt vonat wc-jéről van szó és kb. 6-7 percet ültem rajta.


Milyen baj érhet?



2020. nov. 11. 23:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha gondosan letörölted, akkor valószínűleg nem lesz bajod ebből az egy alkalomból. De egyébként tudtommal minden végállomásnál fertőtleníteniük kell a takarítóknak az egész motorkocsit, szóval gondolom a retyőt se hagyják ki.
2020. nov. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Semmit nem kapsz el a wc-deszkától.
2020. nov. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Mármint úgy értem, hogy a wc ülőkétől. Rosszul fogalmaztam kedves 2-es.


Letörölgettem igen, de már a végállomáshoz közeledve vettemmigénybe, szóval addig biztosannhasználták már páran.

2020. nov. 12. 12:10
 4/7 anonim ***** válasza:

Értem hogy érted. De akkor sem. Mi annak idején nőgyógyászatból úgy tanultuk, hogy ha szennyezett az ülőke és fészket raksz, akkor kicsit nagyobb esély van rá.

Ha letörlöd, és ráülsz, úgy kevesebb. Ha letörlöd és papírra ülsz, úgy kb nulla.

De gondolj bele... a combod ér hozzá. Szerinted mennyi idő, mire a baktérium a nemi szervedig jut? Jó eséllyel zuhanyzol párszor addig...

2020. nov. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
8%
gomba hpv coli
2020. nov. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Viszonylag kicsi az esélye így, de ha félsz, mindig legyen fertőtlenítő kendő nálad, és töröld át.
2020. nov. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy bármit elkaphattál volna, főleg ha áttörölted előtte. Velem is megesett már, hogy utazás közben intéztem nagydolgot a vonaton. Én a felfázástól jobban tartottam mert alulról áramlott a fagyos levegő... 33/N
2020. nov. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!