Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Éjszakai köhögés,csendes reflux?

Éjszakai köhögés,csendes reflux?

Figyelt kérdés

Május óta tart ez (nyáron nem igazán fordult elő),hogy éjszaka fullasztó hánytató köhögés roham tort rám. A könnyem is kijön úgy köhögök. Napközben is előfordul ritkábban. Háziorvos szerint csendes reflux állhat a háttérben.

19 éves vagyok ,dohányzom.

Hánytató, mintha kiszáradna a torkom,elkezd kaparni,utána furcsa íz jön a torkomból.

Lehet beképzelem ,de megettem sok mandarint és azután fordult inkább elő. Szedem a Ludea gyógyszert rá,nem igen használ,diéta is kellene mellé. Esetleg állhat más a háttérben? Szívelégtelenség,daganat?



2020. nov. 12. 15:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Minden állhat a háttérben amit leírsz.
2020. nov. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
19 évesen?
2020. nov. 12. 15:54
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csendes refluxom van, igaz én nem köhögök, de úgy tudom az is tünete. A többi nálam is fent áll. Én most nem szedek gyógyszert, mert terhes vagyok, de este lefekvés előtt jó pár órával nem eszem illetve Salvus vizet használok. Nem múlt el az összes tünetem, de javul.
2020. nov. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Akkor ez az ejszakai fullaszto kohoges attol is lehet?

En is a masodik babam varom,de a Ludea szedheto,fiammal eros gyomoregesem,savam volt ott eleg volt a Rennie savlekoto. :)

2020. nov. 12. 16:12
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
Ha terhes vagy semmiképp ne dohányozz. A babának is ártassz vele meg a refluxodnak is. Ez a minimum, hogy ezt megteszed.
2020. nov. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Leszokasban vagyok,elso fiamnal sem tehettem le egybol. De ez mellekes,en is tudom. :)
2020. nov. 12. 16:26
 7/7 anonim ***** válasza:
36%
5-ös, hagyd, szerinted értelmes ember? 19 évesen a második gyerekét várja és bagózik... engedd el.
2020. nov. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!