Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha a terhesség kizárva, mitől...

Ha a terhesség kizárva, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, párommal rendszeres szexuális életet élünk, mindig védekezünk(óvszer), illetve ha ez nincs, akkor petting, de akkor is ügyelünk nagyon (nem teszi be stb.). A menstruációm eléggé rendszertelen, van mikor 2 héttel hamarabb jön, akár egy hónapban 2x is, van hogy napra pontosan, de olyan is, hogy 3-4 napot késik. Legutolsó alkalommal késett kb. 10 napot, de nem tartott gyanúsan rövid ideig sem(7 nap). Most jelenleg 14 napja késik, tegnap volt nagyon nagyon minimális barnás pecsételés, pici folyás, illetve előző hetekben a hasam is fájt, mint amikor meg kell jönnie, ezen kívül semmi tünet. Utolsó együttlét, még a ,,várt menstruációs nap" előtt okt. 10 és 16 volt. Ittam gyógyteát is, ami elvileg elősegítené a menstruációm, de nagyon semmi nem történt, csak jobban fájt tőle a hasam. Terhességet védekezés miatt kizárnám, mivel ha gumit használunk, akkor is direkt nem bennem megy el, ezt nagyon komolyan vesszük (lehet már beteges is), illetve nektek van-e esetleg valami ötletetek ez mitől lehet, érdemes-e nőgyógyászhoz fordulni ezzel?

2020. nov. 13. 10:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Rendszertelen menstruációval mindenképp érdemes nőgyógyászhoz fordulni. Többféle probléma tünete is lehet, jobb ha kivizsgálnak.
2020. nov. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ, a mai napon hála égnek megjött, viszont ezzel mindenképpen menni fogok akkor nőgyógyászhoz. Bár nagy eséllyel ,,örökölhettem”, mert anyának is rendszertelen volt, volt hogy fél évet is kihagyott neki, hiába szedett nőgyógyász által felírt fogamzásgátlót is. :/ De azért biztos, ami biztos. Nagyon szépen köszönöm a válaszod még egyszer!
2020. nov. 14. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!