Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gluténérzékenységnél lehet...

Gluténérzékenységnél lehet tünet a puffadás?? Esetleg hajhullás?

Figyelt kérdés
Mostanában azt veszem észre, ha olyan ételt eszek, ami lisztes, hogy kis idő múlva felvagyok puffadva, és érdekes hangokat ad ki a gyomrom, mint amikor korog, de ugye azért nem ugyanaz a kettő. Na meg mióta ez van, amellett hullik a hajam is. Néhol már foltokban. Voltam különböző helyeken dokinál hogy miért is hullhat a hajam, de nem találtak semmit sem. Még erregondoltam legutolsósorban, mert hallottam már ilyet is, de nem tudom igaz e..

2020. nov. 13. 16:51
 1/9 anonim ***** válasza:
puffadás nagyon is jellemző - sajnos nekem is okozza ezt -, hajhullást nem tapasztaltam
2020. nov. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :
2020. nov. 13. 17:16
 3/9 anonim ***** válasza:

"Voltam különböző helyeken dokinál hogy miért is hullhat a hajam, de nem találtak semmit sem."

Ezt részleteznéd?

De könnyen lehet, hogy két külön problémáról van szó.

2020. nov. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Vérvétel, hormonpanel, fogászat.
2020. nov. 13. 17:37
 5/9 A kérdező kommentje:
De más nem jutott eszembe, még talán bőr gyógyászat.
2020. nov. 13. 17:37
 6/9 anonim ***** válasza:
talán érdemes lenne egy un. ételintolerancia-tesztet is végeztetni. a lányomnál így derült ki, hogy nem csak glutén, de tejérzékeny is. mondjuk hajhullást neki sem okozott, de a diétával elmúlt a puffadás meg bélmorgás.
2020. nov. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igazad lehet. Köszönöm a választ
2020. nov. 13. 18:16
 8/9 anonim ***** válasza:
Gasztroenterológiára menj
2020. nov. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Oke
2020. nov. 13. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!