Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elhúzodó menstruáció mi...

Elhúzodó menstruáció mi okozhatja?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, nem élek nemi életet, a menstruációm mindig 4 napos szokott lenni viszont kihagyott másfél hónapot. November 5én megjött. És most továbbtart 4 napnál ezért pénteken kértem magán nőgyógyászhoz időpontot december 14.ére kaptam, annál előbb nem tudott adni.

Háziorvosnak is elmondtam a bajom, azt mondta szedjek magnéziumot ha nem csillapodik a vérzés akkor ír fel vérzéscsillapítót.

Szóval a gond az hogy ma van meg 10 napja, ugye kimaradt bőven 1 hónapot. Viszont fáj egész végig de úgy mint mikor első nap jön meg. És a vérzés mennyisége nem akar csillapodni, hanem élénkvörös színű néha sötétbarnás. Ezért aggódom.

Valakinek valami ötlet? Vagy mit tehetnék? Esetleg hasonlót átélt már?


2020. nov. 15. 12:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Mindenképpen várd meg a nődokis vizsgálatot és nagyon jól tetted, hogy magánba mentél, mert kórházinál szépen szólva szarnak a fejedre és meg se vizsgálnak rendesen. A vérzés kimaradását illetően is már célszerű nőgyógyászhoz fordulni, mert lehet hogy van valamilyen elváltozásod, de ezt csak ő tudja megmondani pl ultrahangos vizsgálattal. Sajnos nem tudom, hogy a hosszabb vérzést mi okozhatja. Kitartást!
2020. dec. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!