Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sok hüvelykúp meg krém után...

Sok hüvelykúp meg krém után lehet hüvelyszárazságom?

Figyelt kérdés
Szóval hüvelygyulladásom volt, minden hónapban kipróbáltam mást mert úgy éreztem egyik sem hat. Szóval minden hónapra jutott egy 7/10/14 napos kúra terméktől függően. És most jobban fáj a szex mint hüvelygyulladás alatt. Lehet hogy túl sok volt a mindenféle gyógyszer? Emiatt volt már valakinek ilyen problémája? Ha sikosítót használunk ez idővel változhat?

2020. nov. 15. 17:12
 1/3 anonim ***** válasza:
54%
Sikeresen elcseszted a hüvelyed természetes flóráját hónapok alatt ahelyett hogy elmentél volna orvoshoz aki megfelelő cuccot ír rá. Szerintem most már ideje felkeresni azt az orvost hogy visszaállítsa, ne rontsd tovább, a síkosító csak tüneti kezelés, nem hosszútávú megoldás.
2020. nov. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Huha, nyugi :) mind orvos írta fel :D csak az lemaradt. Semmi gombám se kórokozóm nincs, se semmilyen elváltozás. Először csak krémeket írt irritációra hogy próbáljam ki (cikatridina, pimafucort.) utána meg kúpokat (vitagyn c, vagilact, cikatridina kúp). Az összeset orvos ajánlásra használtam. Eszembe nem jutna magamtól. Sajna nincs most pénzem ezredjére is dokihoz menni.
2020. nov. 15. 17:24
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen. Én csak betadinosat használtam totál kiszáradt tőle
2020. nov. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!