Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez sosem fog elmulni?

Ez sosem fog elmulni?

Figyelt kérdés

Néhány hete már fajdalmas a huvelybemenetem, voltam nogyogyasznal, az eeszt-be az lett feltöltve, hogy huvely hevely gyulladása.

A munkám miatt sajnos még mindig nem tudtam hozzá visszamenni, hogy most ezzel mit kellene csinálnom, ezért írok ide... jovoheten fogok tudni menni a rendelojebe a dokimnak...


Nagyon idegesítő. A párommal próbáltuk azt is, hogy 1 hétig semmi szex, es bar jobb lett, de meg mindig fáj es misszionárius pozon kivul semmi mást nem tudunk csinálni...


Szerintetek erre lehet kapni valamit? Vagy van valami tanácsotok, hogy ezzel mit tudnék kezdeni meg egy hétig?:( most mar tenyleg kellemetlen, eddig türelmesen es naivan azt hittem, hogy elmulik, de nem...



2020. nov. 16. 22:40
 1/4 A kérdező kommentje:

Mas tunetem nincs egyebkent...

Semmi, csak ez a huvelybemeneti fajdalom...

2020. nov. 16. 22:43
 2/4 anonim ***** válasza:
Kellett volna kapnod rá gyógyszert. Probiotikummal próbáld kezelni.
2020. nov. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gyógyszer, ez valamilyen fertőzés. És még szexeltek is, mikor nyilvánvalóan gond van. Párodnak IS kérj majd gyógyszert.
2020. nov. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Azt mondta a doki, hogy akkor ad gyogyszert, ha megvan az eredmény, és majd visszamegyek, mert feleslegesen nem akar mondjuk felrekezelni.

A páromnak nincs semmi baja, de persze tudom, hogy a férfiak többsége tunetmentes... igy is kell neki gyogyszer?

2020. nov. 16. 23:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!