Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Visszatérő reggeli utáni...

Visszatérő reggeli utáni puffadás, teltségérzet. Szörnyen érzem magam napok óta, mi lehet? N/22

Figyelt kérdés

Leszögeznémngyorsan, terhes nem vagyok. Reggel minden gond nélkül felkelek, korábban ezután sem volt semmi gond, az utóbbi hetekben viszont sajnos reggeli után olyan problémák jelentkeznek, mint puffadás, hasi görcsök, teltségérzet, és ebből adódóan folyton pukiznom kell, viszont székelési ingerrel nem párosul, az csak később szokott kelleni a délelőtt folyamán.


A reggelim általában egy szendvics, vagy valami péksüti, esetleg müzli és gabonapehely tejjel. Rögtön utána megkávézom és indulok dolgozni. Ahogy elfogyasztottam a reggelit rá egy órára most már hetek óta jelentkeznek ezek a tünetek. Nem tudom mi tévő legyek.


Gluténra és laktózra sem vagyok érzékeny.


Páromnak is jeleztem a problémát, ő se tudott mondani semmi okosat.



2020. nov. 16. 23:08
 1/8 A kérdező kommentje:

*javítás

A kérdésben a napok óta hetek óta akart lenni.

2020. nov. 16. 23:10
 2/8 anonim ***** válasza:
Párod a háziorvosod?
2020. nov. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nyilvánvalóan nem, csak gondoltam megosztom vele a gondomat.
2020. nov. 16. 23:23
 4/8 anonim ***** válasza:

Veletlenul sem vagy stresszesebb vagy szorongobb? Semmit sem valtozott a reggelid?

Azt el tudnam kepzelni, ha nem szervi, hogy random elofordult, es azota zavar es pszichoszomatikus.

Probald meg, hogy valami extra konnyut reggelizel mint vajas piritos, tea.

2020. nov. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Miert tuti, hogy nem laktóz?
2020. nov. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

4-es


Nem stresszelek egyáltalán, hál istennek nem vagyok az a típus. Ugyanez volt ezelőtt is a reggelim, sőt azt kifelejtettem hogy néha tojásrántottát is reggelizem.

2020. nov. 17. 00:05
 7/8 A kérdező kommentje:

5-ös


Nyár végén voltam vizsgálaton és nem állapítottak meg semmi ilyesmit.

2020. nov. 17. 00:06
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem bírsz valami alapanyagot. Nem kell ahhoz pont glutén vagy laktózérzékenynek lenned. Lehet hogy az olajat nem bírod, de ezt csak példaként írom. Szóval lehet olyan dolog amire pont nem gondolsz.
2020. nov. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!