Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Segítség! Nem tudom mikor van...

Segítség! Nem tudom mikor van peteérésem?

Figyelt kérdés
November 3.-án jött meg, ma kellett volna, hogy legyen pé, legalábbis a naptáram szerint.. De semmi tünet rá, semmi szúrkálódás, vagy tojásfehérjés nyák.. Ami nálam jellemző ilyenkor. A ciklusom hosszait nem tudom, mivel össze vissza jön meg, 2 hónapig nincs, utána megjön, 2 hónapig megint nincs.. Teljesen el vagyok keseredve, nem érzem nőnek magam emiatt.. Tudom, hülyeség, de nagyon kivagyok már emiatt..
2020. nov. 17. 18:02
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Mivel te magad sem tudod, így mi honnan tudnánk szerinted? Kérdésedben ott van a válasz: A ciklusom hosszait nem tudom, mivel össze vissza jön meg, 2 hónapig nincs, utána megjön, 2 hónapig megint nincs..
2020. nov. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Valamiféle segítségre számítottam, bocsánat..
2020. nov. 17. 18:13
 3/8 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__1079..


Ezt már kérdezted... erre gerjedsz vagy mi?

2020. nov. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha normális ciklusaid lennének, akkor tudnánk segíteni, de így nem. Menj el nőgyógyászhoz, ez nem nőiség kérdése, hanem orvosi probléma.
2020. nov. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%

"Valamiféle segítségre számítottam, bocsánat.."

Most őszintén, szerinted itt neked ki tud ebben segíteni? Valaki lesz majd, aki leírja, hogy hé, kérdező, neked egészen pontosan november 20.-án lesz peteérésed, úgy készülj!?

Van bajod neked, nem kevés a peteérés elmaradása nélkül is.

2020. nov. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha ennyire össze vissza jön meg, akkor sajnos lehet egyáltalán nincsen peteérésed. Ez a PCOS egyik klasszikus tünete. Lehet orvoshoz kellene ezzel fordulnod, mert komoly betegséget is jelezhet.
2020. nov. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne a peteérés legyen az elsődleges problémád hanem hogy összevissza menstruálsz. Már rég ki kellett volna vizsgáltatnod. Amíg az nincs rendben, a peteérésed sem lesz.
2020. nov. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ovu teszt?
2020. nov. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!