Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kezdek aggódni, mi lehet a...

Kezdek aggódni, mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

1 hete szúró fájdalmat érzek a petefészkemnél (jobb és baloldalt egyaránt). Először azt hittem ovulációs fájdalom, de azóta már túl vagyok az ovuláción és másképp is fáj (a ciklusom 26. napján járok, általában 32 napos a ciklusom). 1 csepp vér is volt, de az pont az ovulációnál, nem tudom számít-e. A fájdalmat néha érzem a derekamnál, medencémnél is szintén mindkét oldalon. Lehet most hülyének fogtok nézni, de a petefészket ki lehet tapintani kívülről? Mert én érzek egy-egy kis csomót, őszintén nem tudom, hogy ez a petefészkem vagy valami más.

Sajnos túlaggódós típus vagyok, és rögtön a legrosszabbra gondolok...Természetesen nőgyógyászhoz egyből bejelentkeztem, de 1 hónap múlva kaptam időpontot.


Ha esetleg számít:

20 éves vagyok

Nem szedek fogamzásgátlót

Nem váltogatom a szexuális partnereimet, eddig 1 férfival voltam, óvszerrel védekezünk

Legutoljára (és először) 9 hónapja voltam nőgyógyásznál, akkor mindent rendben talált

Nincs megállapított nőgyógyászati betegségem

A családban nem volt senkinek női szervi daganatos betegsége


Köszönöm a segítséget!



2020. nov. 17. 20:39
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Egy biztos. Hogy nem sulyos. De ha petefeszek-gyulladas lenne, az orvost kivan. Az viszont elegge elviselhetetlenul fajna. Szurkalas lehet a hormonalis mukodestol, esetleg valamiert rendetlenkednek a hormonok. De az ilyen szinten nem surgos.

Biztos, hogy a petefeszek szurkal, es az is, hogy nem rosszindulatu.

2020. nov. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!