Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet duzzanat a csiklóm...

Mitől lehet duzzanat a csiklóm mellett?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, eszre vettem h a csiklomtol balra van egy duzzanat, hosszúkás, kidudorodik, szorbenoves nem lehet mert ott nem nő szőr
2020. nov. 18. 12:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%
Ezt mar megkerdezted. Orvoshoz kell menni, majd o megmondja.
2020. nov. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
sosem voltam még nőgyógyásznal, anyukkam meg nem olyan a kapcsolatom h meg tudjam beszélni ezt vele, ha nem tudsz értelmes választ adni akkor ne válaszolj légyszíves
2020. nov. 18. 13:11
 3/16 anonim ***** válasza:
55%

Elmehetsz orvoshoz ennyi idősen egyedül, nem kell hozzá anyukád.

Bármi lehet. Egy mirigy begyulladt, vagy egy gyulladás betokosodott.

Ha nem múlt el magától, akkor mindenképpen érdemes orvosnak megmutatni. Főleg ha pl. nő vagy fáj, vagy bármilyen gondot okoz.

Nem kell feltétlenül nőgyógyászhoz menni. Én inkább bőrgyógyásznak mutatnám meg. Vagy akár legelőször a háziorvost hívnám fel, és majd ő megmondja, hogy hova menjél.

2020. nov. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
52%
De kerdezo, ezt nem tudja neked senki megmondani, mi lehet. 16 eves vagy, nem kell anyukad a nogyogyaszhoz. Telefonalj, kerj idopontot, majd menj el. Nem muszaj tudnia rola egyebkent a szuleidnek, ha nem akarod megosztani veluk.
2020. nov. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%

Menj dokihoz. Hiába tiltakozol, ez az egyetlen megoldás.

Ráadásul most csak magánrendelésre tudsz menni, ami minimum 10-15000Ft

2020. nov. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
43%
5: Ez nem igaz! Van rendes rendelés is, nemcsak magán. Én múlt héten voltam. Tesómnak hó végére van időpontja.
2020. nov. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
34%
Van allami rendeles is, de idopontot kell kerni, es valoszinuleg 2-3 hetet kell varni, esetleg tobbet.
2020. nov. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
hat sokra megyek vele ha egy hónap múlva adnak időpontot
2020. nov. 18. 13:33
 9/16 A kérdező kommentje:
egyébként nem nő, nem okoz gondot semmiben, olyan mintha valami ér lenne megduzzadva, az lehetséges?
2020. nov. 18. 13:34
 10/16 anonim ***** válasza:
43%
Az egy hónap múlva időpont még mindig korábban van, mint a soha.
2020. nov. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!