Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet duzzanat a csiklóm...

Mitől lehet duzzanat a csiklóm mellett?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, eszre vettem h a csiklomtol balra van egy duzzanat, hosszúkás, kidudorodik, szorbenoves nem lehet mert ott nem nő szőr
2020. nov. 18. 12:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
60%

Ha nem faj, nem no, tehat ugy nez ki nem annyira surgos, akkor nem jobb, ha kiderul par het mulva mi bajod van?

Vagy azert nem mesz el orvoshoz, mert varni kell? 😂 Bocs de ez nem tul logikus. Kerdezo, most nem ijesztgetni akarlak, de akar rosszindulatu daganat is lehet, nezesd meg. Elhiszem, hogy kellemetlen, tini vagy, nekem se volt anno egyszeru elmenni nogyogyaszhoz, de ne vard meg szerintem, hogy rosszabbodjon.

2020. nov. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
A problémád bőrgyógyászati. Pattanás. Tartsd tisztán, fertőtlenítsd, esetleg hámosítóval kezeld, pár nap alatt elmúlik.
2020. nov. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
52%
Nem biztos, hogy csak egy pattanasrol van szo, az ritkan no intim teruleten bor alatt.
2020. nov. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
56%
Lehet, hogy pattanás volt, de betokosodott. Sebészeten tudják eltávolítani. De előbb menj bőrgyógyászhoz.
2020. nov. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

" hat sokra megyek vele ha egy hónap múlva adnak időpontot"


Még ez is hamarabb van mint nem elmenni.

2020. nov. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
hát mindegyikotok jól belém rakta a parát. feleslegesen. elmúlt magától.
2020. dec. 7. 15:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!