Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon fáj a hasam szerintetek...

Nagyon fáj a hasam szerintetek mit csináljak? Meg fog jönni?

Figyelt kérdés

16 eves vagyok és nekem meg nem jött meg.

Nem szokott fájni a hasam azért gondolom hogy meg fog jönni.

Beszéltünk már erről anyukámmal és akkor elmondta hogy hol tartsa a betéteket de most néztem és nincs ott. 12-13 évesen volt nálam 1 db mindig a táskámban most már azt sem tudom hol van mióta mindig más táskával járok suliba.

Anyukám most nincs itthon dolgozik egész éjszaka.

Én nagyon félek hogy megjön, sosem fájt így a hasam😣



2020. nov. 18. 21:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Egész alul fáj? Amikor nekem először megjött majd besz*rtam a fájdalomtól. Ha van otthon vatta akkor ideiglenesen azt is használhatsz betét helyett.
2020. nov. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

Ha van otthon görcsoldó (Pl.Nospa) vagy fájdalomcsillapító, nyugodtan vedd be. Esetleg mozogj valamit, valami gimnasztikát, vagy táncolj, nekem szokott segíteni, bár olyankor elég nehéz rászánnom magam.


Vatta vagy zsebkendő is használható vész esetén vérzésnél.


Félned nem kell.

2020. nov. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Apukád a közelben van? Ha igen, nyugodtan fordulj hozzá, fajdalomcsillapitot ő is tud adni.
2020. nov. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

1# Igen

Apukám egy másik városban él, egyedül vagyok itthon.

Egyre jobban fáj, Nospa van itthon azt be vehetem? Nem lesz tőle semmibajom?

2020. nov. 18. 21:59
 5/11 anonim ***** válasza:

Semmi bajod nem lesz tőle, sőt egy fajdalomcsillapitót is vehetsz be utána, ha egy fel órán belül nem lesz jobb. (A Nospa görcsoldó, a legjobb barátnőm egyszerre veszi be fájdalomcsillapítóval, de neked nincs tapasztalatod, úgyhogy inkább várj fél órát, hátha elég a Nospa.)

Mindegy, milyen fájdalomcsillapító (Paracetamol, Panaszol, Advil, tényleg mindegy, ha nincs bevált fájdalomcsillapítód ilyen esetekre, akkor ki kell tapasztalnod sajnos. Mindenkinek más segít.) Az a jó az ilyen gyógyszerekben, hogy nem lesz tőle bajod, ha nem rendszeresen és nem sokat veszel be.

2020. nov. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

#4

Beveheted! Semmi bajod nem lesz, sőt szünteti a görcsöt!

2020. nov. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hogy vagy? Jobb lett már?


Esetleg ülj be egy kád meleg vízbe, az is ellazít.

2020. nov. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Végül megjött?
2020. nov. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Bevettem a gyógyszert este és elaludtam. Rózsaszín folyasom van. Mikor lesz meg rendesen?
2020. nov. 19. 08:11
 10/11 anonim ***** válasza:
91%
Lehet most először végig ilyen lesz, de lehet pár óra, vagy nap múlva beindul rendesen.
2020. nov. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!