Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Aki hormonális problémák...

Aki hormonális problémák miatt hízott el és elkezdte a gyógyszeres kezelést, a gyógyszerek hatására lement a felesleg? Vagy ettől függetlenül ugyanúgy meg kell küzdeni a diétával?

Figyelt kérdés

Szoktam járni edzeni, az étkezésekre is igyekszem figyelni, de extrém nehezen fogyok.

Ha alapvetően nem változtatok a mostani életmódomon, de elkezdem a gyógyszeres kezelést, fogok fogyni?



2020. nov. 19. 09:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Én pajzsmirigy probléma miatt híztam egy jó 10 kilót. Elkezdtem gyógyszert szedni, de extrém lassan kezdett el lemenni, ha havi 1-től megszabadultam, lehet sokat is mondok, pedig egészségesen ettem, se cukor, se fehérlisztből készült dolgok stb, sportoltam. Azóta működik a dolog, mióta elkezdtem számolni a kalóriákat is, bár így is lassabban megy valamivel, mint kellene, sajnos :/
2020. nov. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Diéta nélkül semmilyen módon nem lehet fogyni.
2020. nov. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
@2 Dehogynem, mozgással...
2020. nov. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
@3 Mozgás nélkül, kevés étellel fogytam 16 kilót.
2020. nov. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
68%

És? :D Én meg napi marha sok kajával, 2-3 óra edzéssel vagyok

9% testzsíron.

2020. nov. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Azt reméltem, ha hormonális zavar okozta a rossz anyagcserét és ezt elkezdem kezelni, akkor mivel helyreáll az anyagcsere, automatikusan megindulak a kilók lefelé, az amúgy is "diétás" életmódom mellett.

Körülbelül koplalnom kéne ahhoz, hogy fogyjak, a mozgással nincs probléma.

Szóval ez valahogy nekem nem áll össze..

2020. nov. 19. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!