Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak hogy ne látszon...

Mit csináljak hogy ne látszon át a nadrágomon a betét? Ti milyen ruhát hordtok ilyenkor?

Figyelt kérdés

Nekem mikor megvan csak a leggings kényelmes de ezen meg át látszik a betét mert vastagat használok.

Farmerban tudom nem látszik át de ilyenkor nem bírok egésznap abban ülni a munkahelyemen.



2020. nov. 20. 09:43
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
88%
Esetleg megpróbálhatnál másmilyen nadrágot keresni. Vannak a farmernél puhább anyagú nadrágok, ami nem leggings. Most mindenből a testhez simuló a divat, de turkálóban simán ki lehet fogni más szabású darabokat is.
2020. nov. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
23%
bocs 9-es nem kell gusztustalan tanácsokat adni, nem "titkolni", de azért mégis... ne látsszon már át
2020. nov. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

12-es:

Bár nem a 9-es vagyok, de megértem, hogy miért írta ezt. A kérdező gyakorlatilag minden tanácsot, tippet elutasított. A második hozzászólása után nekem is az volt a gondolatom, hogy "jó, akkor csinálj amit akarsz!", mert ha semmit se fogad meg, akkor már tényleg csak lesz@rni tudja a helyzetét.

2020. nov. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Jaaa, az más 13.
2020. nov. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
88%

Offolok, bocsánat.

Ne már, a leggings az NEM NADRÁG. Vannak hosszított pólók is, kérlek azt vegyél fel ehhez, de a leggings ocsmányul áll, amikor nadrágként viselik.


Mellesleg a leggingsen és a farmeren kívül vannak még kényelmes nadrágtípusok...

2020. nov. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Én még ilyen gatyával szoktam kibékülve lenni

2020. nov. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
rakott szoknya a megoldás harinacival. a hari rádtapad helyén tartja a betétet a rakott szoknyán meg tuti nem látszik át. én mondjuk mindig szoknyába járok (munkahelyem iroda ahol megkövetelik) menzeszkor meg a fekete rakott szoknya ajánlatos.
2020. dec. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Szoknya. Az mehet leggingshez is, és azon tutira nem látszik át, én is így szoktam, csak én harisnyával.
2021. okt. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!