Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az alhasam bal oldala esténkén...

Az alhasam bal oldala esténként leginkább lüktet és kicsit fáj. Miért lehet ez? Többi lent. 17 L

Figyelt kérdés
Menstruációmnak 11.-én kellett volna megjönnie, de 3-4 nappal hamarabb egy kevéske barnázásom volt, 13.tól több mint 1 hétig kicsit erősebb volt és néha-néha sötétpirosas volt. Sokkal nagyobb “darabok” voltak benne és nem olyan tipikus menstruáció szaga volt. Több mint 2 hétig tartott szinte. Keménynek érzem az alhasam és bal oldalt lüktető fájdalmat érzek. Sajnos a koronavírus tesztem pozitív lett, így egyenlőre nem mehetek orvoshoz, de én már minden rosszra gondoltam, hogy mi lehet. Terhességi tesztet csináltam és nem vagyok terhes. Valaki tudja, hogy ez mi lehet?

2020. nov. 22. 02:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Peteérés (?)
2020. nov. 22. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lehet hogy az persze, csak sosem volt még ilyen, teljesen máshogy fáj a hasam és a mensim se piros volt és 2 hétig tartott.
2020. nov. 22. 12:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Én erős alhasi fájdalmak miatt mentem a háziorvoshoz, aki elküldött ultrahangra. Ott pedig kiderült, hogy a bal petefészkemen egy 4 cm-es ciszta van. Ezt sem zárnám ki.
2020. nov. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!