Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Missed ab utáni problémák??

Missed ab utáni problémák??

Figyelt kérdés
Missed ab műtétem volt szeptember 23.án akkor kb 2hétig véreztem aztán 1,5hétig nem utána elkezdtem megint addigra mentem vissza orvoshoz aki írt norcolut gyógyert 2x1 10napig már 1,5-2hete befejeztem de még mindig vérzek holnap megyek orvoshoz de mire számítsak ? Nem mondott semmit csak össze vissza beszèlt (magán orvos) hogy menjek el hormon vérvételre stb de az mèg egy csomó idő én meg oktober 19. Ota verzek...félek hogy megint műteni kell lelkileg és testileg is megvisel már az egész..rákszűrésem volt az p1 szövettan volt kaparásnàl semmi koros nem volt látható akkor.

2020. nov. 24. 10:38
 1/1 A kérdező kommentje:
Hát ha valakinek segít voltam hormon laboron ott minden jó volt most megint hétfő óta szednem kell norcolutot most picit jobb a helyzet de inkább már nem mondok semmit..a probléma maga szerintem az lehetett hogy nem rakott fel laminária pálcát .
2020. dec. 2. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!