Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nogyogyaszati kivizsgalasra...

Nogyogyaszati kivizsgalasra szeretnek menni rakszures meg van egy fontosabb kerdesem is amit eszleltem magamon es ezt a nogyogyasszal szeretnem megbeszelni a kerdesem az lenne hogy tb vagy inkabb magan orvos?

Figyelt kérdés

Eddig magan orvoshoz jartam de elkoltoztem eleg messzire es az lenne a kerdesem hogy tbt csak a lakcimhez kozeli korhazban fogadjak el vagy mas korhazakban is mert a lakcimkartyam meg a regi lakhelyem van rajta. A tb altal intezett orvos is alaposan vegzi a dolgat? Vagy maradjak a magan orvosnal? Valaki tudna irni jo no nogyogyaszt cegleden vagy szolnokon?

Bocsanat h hosszu lett

Valaszokat koszonom.


2020. nov. 25. 12:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Szolnokon Dr. Erdődi Zoltán és Dr. Szalay Mártát tudom ajánlani.

Erdődinél 2 hete voltam rákszűrésen, megvizsgált hüvelyi ultrahanggal, 6600 forintot fizettem.

Szalay Márta drágábban dolgozik, nála másfél éve fizettem rákszűrésért 10 ezret.

2020. nov. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom:)
2020. nov. 25. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!