Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kellemetlen szag?

Kellemetlen szag?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Jo ideje kuzdok mar ezzel a problemaval sajnos.

Valamikor tavasszal kezdtem erezni nagyon eros,kellemetlen szagot odalent,semmi mas tunetem nem volt akkor sem,es azota sem.

Elmentem az orvosomhoz,aki betadine kupot ajanlott,7 napos kurat,utana lactofeelt.

A problemam meg is szunt,de ahogy ujra elkezdtunk hazas eletet elni vissza is jott.kicsit gyengebben,de jelen volt.

Visszamentem az orvoshoz,szerinte paromnal kell vizsgalodni.

Viszont 2 eve mas panaszok miatt egyszer mar elkuldte paromat urulogushoz,ahol miutan parom elmondta miert ment az orvos kirohogte,hogy o ilyenrol ugyan meg nem hallot,mekkora baromsag ez.megvizsgalta,kellett vinnie vizelet es sperma mintat.mindene negativ lett,viszont paromban ez olyan mely nyomot hagyot,hogy most nem akar elmenni.

Nem lehet ezt nalam egy tenyesztessel kideriteni es ot is kezelni urologus nelkul?vagy legalabb nem ennyire melyen bevonva az urologust?

Esetleg keressek mas nogyogyaszt?

Mikor legutobb voltam akkor leecsetelt valamivel,es mondta,hogy 7-10 napig ne szexeljunk.ha elmulik es szex utan visszajon akkor paromnal van valami.visszajott.

Volt mar valakinel,hogy tenyleg a parjanal derult ki valami?

Nagyon kellemetlen,a nemi eletunket is kezdi padlora kuldeni mivel nekem igy nagyon kellemetlen az egyutlet,nem tudom magam elengedni.folyton az jar a fejemben,hogy budos vagyok,hiaba furdok napi 2x.

A szag intenzitasa teljesen valtozo,neha furdes utan 2 oraval mar elviselhetetlen,maskor reggeltol estig is alig erezni.

Elore is koszonom a tanacsokat,tapasztalatokat


2020. nov. 30. 06:33
 1/6 A kérdező kommentje:

Talan meg hasznos lehet,hogy mirena spiralom van,lassan 5 eve.

Csak pamut alsonemut hasznalok,60 fokon,kulon mosom oket.tangat szokoevente veszek fel,nem szeretem.

Semmilyen intim mosakodot,torlot nem hasznalok.

2020. nov. 30. 06:39
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha téged meggyógyított a doki, majd szex után visszatér a panasz, akkor 1000% hogy visszefertoz téged a párod és ezt kezeld tényként, ott a bizonyíték. Kúp meg kéne után elmúlik majd szex után visszatér..


Ha nagyon húzni akarjátok az időt akkor esetleg óvszerrel védekezzetek, az valamilyen szinten véd a nemi betegségektől, de az sem egy 100%os modszer, úgyis el lehet kapni


Persze mindenki valamilyen szinten fél az orvostól, értem én a párod, de az nem ciki és nem hagy mely nyomot benne hogy te ezerszer szaladgálsz a nődokihoz mert folyton visszafertőz téged? Ugye egy csomó nemi úton terjedő fertőzésnek a férfinál nincs tünete csak a nőnél jön elő ha elkapja..

Nála kellene kenetet venni, és tenyészteni


Esetleg ő kereshetne olyan urulogust aki szimpi neki?

2020. nov. 30. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

*kúp meg kence * bocs



Annyit kihagytam, hogy kezdj el szedni tőzegáfonya kapszulát

Nem vicc, a szagokon enyhit, de nyilván a betegséget nem szünteti meg


A beresnek pl van, egész olcsó, asszem 2000 Ft 60 db.


De egyébként, doki mindkettőtöknek és amíg nem vagytok egészségesek ne legyen szex, mert ugyan nála nem, de nálad komoly szövődménye lehet, gondolok itt a mehedre meg a petefeszkeidre..

2020. nov. 30. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Ott is kijön annak a szaga amit eszel.


Állj neki diétázni, ha más probléma nincs.

2020. nov. 30. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%

Egyértelmüen a párodat kellene kivizsgálni és kezelni, ha szex után visszajönnek a panaszaid.

Viszont neki kellene másik, értelmes orvost keresni, mert akinél volt, az nem ért a szakmájához!

2020. nov. 30. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is jelentkezett a baktériumra utaló halszag, elég rendszeresen kb havonta... nem jutottunk egyről a kettőre az orvosokkal, egyikkel sem. Végül minden lehetséges módon teszteltettem magam és kiderült h ureaplasma okozza a tüneteket. Kaptunk rá antibiot, plusz, jött a maximalitásom és mellette szedtem tőzegáfonyát, flóra helyreállítót (vitagyn c), élőflórát, hogy gombával nehogy felülfertőződjek az antibio miatt, ittam grapefruitmag cseppet és ettem fokhagymát pl hétvégén, mikor volt ideje kiürülni az illóanyagoknak.

Szoktam időnként még ph helyreállítót használni kb havonta és ha kellemetlenséget érzek cseppentek 1-2 csepp teafaolajat a fehérneműmbe. Ennél többet tenni érte nem tudok.

2020. nov. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!