Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit csináljak, hogy végre...

Mit csináljak, hogy végre elmúljon a hüvelygomba?

Figyelt kérdés
A helyzetem a következő: (Bocsi, kicsit hosszú lesz, de köszönöm, ha elolvasod) Gyakorlatilag évekig küzdöttem hüvelygombával, hiába jártam állandóan nőgyógyászhoz, mindig írtak valami erre való kúpot, meg olykor-olykor a "Fluconazole - q pharma" kapszulát, amit be kell venni. Ezzel a gyógyszerrel tünetmentes voltam nagyjából 3-4 hónapig, majd kezdődött előlről. Ez ment hónapokon keresztül, majd megtörtént a csoda, teherbe estem. :) Azóta már 8 hónapos a kisfiam. A terhességem alatt nem volt ilyen problémám, szülés után sem, egészen mostanáig. Kb 2 hete tapasztaltam a tüneteket, ráadásul elég intenzíven, amit nem is értek, mert hónapok óta diétázok, 9 kilót le is adtam, gyakorlatilag nem eszek cukrot és búzalisztet. Használtam 3 darabos Gynoxin kúpot, de egy fokkal sem javult a helyzet. Nagyon elvagyok keseredve, attól tartok megint belekerülök ebbe a körforgásba, ráadásul most nem is vehetek be akármit, mert szoptatom a kisfiam. Nőgyógyászhoz természetesen menni fogok, de addig is elolvasnám ti hogyan szabadultatok meg tőle, mert tudom sokan küldünk ezzel a problémával.

2020. nov. 30. 10:40
 1/1 anonim ***** válasza:
78%
Pamut bugyi, kíméletes mosószert és öblítő, diéta, gyógyszeres kezelés, és ami fontos, a párod is legyen kezelve!
2020. nov. 30. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!