Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sötétzöld színű széklet...

Sötétzöld színű széklet terhesség alatt? Lehet valamelyik vitamintól? ( terhesvitamin, magnézium, D vitamin.) Vagy valami szervi probléma állhat a háttérben?

Figyelt kérdés

2020. dec. 1. 09:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem ettél nagyobb mennyiségű leveles zöldséget? Az okozhatja, vagy epe probléma. Van, panaszod?
2020. dec. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez normális, a vas miatt van. Lehet zöld, vagy fekete is a vitamintól amiben vas is van.
2020. dec. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem ettem semmi olyan zöldséget amitől lehetne, és szerencsére eddig más panaszom sincs.

Köszönöm a válaszokat! Bízom benne, hogy a vitaminban lehet valami.

2020. dec. 1. 10:36
 4/8 anonim ***** válasza:
A terhesvitaminokban van vas, ahogy a 2-es mondja, az is lehet az oka! 1-es voltam.
2020. dec. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden várandósvitaminban van vas és amelyikben van, az is elenyésző mennyiség. A vényköteles vaspótlókra jellemző (100+ mg vas), hogy fekete székletet okoznak. Esetleg cékla is színezhet, bár az a vizeleten jelentkezik először.
2020. dec. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Úgy látszik ez egy ilyen hónap. Én is terhes vagyok és 2 napja van ez a zöldes fekete, jutavit terhes vitamint szedek és magnerotot, lehet attól? Mert mindenhol csak a rémhírt olvasom. Előtte nem volt semmo, ma vagyok még csak 6 hetes
2020. dec. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Elvileg a vas miatt lehet fekete a széklet. Fogalmam sincs, én sem lettem okosabb. Nekem azóta megint változott, de nem lett normális. Biztosan másképp szívódnak fel a tápanyagok. Csak erre tudok gondolni mert szerencsére eddig semmilyen kísérő tünetem nincs.
2020. dec. 8. 12:33
 8/8 anonim ***** válasza:
Kééépet, kééépet, kééépet! :D:D:D
2020. dec. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!