Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális, ha 20 éves koromig...

Normális, ha 20 éves koromig nem görcsöltem mensi alatt most meg 2 napon keresztül is?

Figyelt kérdés

20 éves koromig egyáltalán nem éreztem görcsöket sőt szinte mindig meglepett amikor megjött, nem éreztem semmi előjelét.

20 éves koromtól kezdve enyhén görcsölök és az utóbbi időben (25 éves koromtól 26ig) az első 2 nap igencsak kellemetlen. Minden hónapban görcsölök, puffadok az első 2 napon.

Ez baj lehet? Miért van az, hogy 20 éves koromig nem volt semmi, most meg az a 2 nap nagyon rossz?


2020. dec. 1. 13:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Mit mond a nögyógyászod???? Mert az, hogy egyre roszsabb a dolog, annak valami oka van, amit ki kell vizsgáltatni.
2020. dec. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nőgyógyász!
2020. dec. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is így voltam..nekem most úgy néz ki , hogy a szelén+cink segített.

Legalábbis most hogy szedtem szinte egyáltalán nem görcsölt a hasam.

Amúgy rendszeres mozgás, sok folyadék rengeteget segít.

Állítólag az ilóolajok is segíthetnek, én is szeretném majd kipróbálni.

2020. dec. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
de amúgy igen én is javaslom a nőgyógyászt, ha ő mindent rendben talál és semmi sem segít, akkor az aviva tornát is kipróbálhatnád, sokan mondják hogy jó, illetve ami nekem mindig segít az a forró fürdő...
2020. dec. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az évek folyamán sokat változott, szerencsére pozitív irányba. Érdemes megnézetni, de nem feltétlenül probléma.
2020. dec. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is kb hasonlóan ment mint a tied, az elején semmi, az utolsó hónapokban meg vilt hogyy annyira fájt már hogy émelyegtem és fel kellni is alig birtam az ágyból ha meg végre elmúlt az első pár görcsölős nap akkor megindult nagyon a vér és... Nem részletezem. Mióta gyógyszert (fogamzásgátló) szedek viszont minden oké bár egy kicsit félek hogy vissza fog még köszönni mikor abba hagyom majd
2020. dec. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!