Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet kiszáradva a...

Mitől lehet kiszáradva a hüvelybemenet?

Figyelt kérdés

Sziasztok !

Mielőtt bárki elkezdi, hogy forduljak orvoshoz, már kértem időpontot, de sajnos csak jövőhétre kaptam.

A hüvelybemenetnél van egy hártya az teljesen kivan száradva és be van repedve. Pisiléskor csíp.

Fehér váladékom van, de nem túros vagy szagos.. hanem közeledek a menstruációhoz és nekem ilyenkor ilyen.

2 hete volt az, hogy szeretkeztünk a párommal és kirepedt. Megnéztem kis tükörrel és ilyen kis csikokba kirepedt ott az a hártya. Kenegettem bepanthennel és jobb lett egy hét múlva. Újra szeretkeztünk és megint ugyanez...

A szemeremtestem egyáltalán nem vörös vagy viszket.

Esetleg mivel tudnám enyhíteni a tüneteim amíg tud fogadni az orvos?

Köszönettel, 24 éves hölgy


2020. dec. 1. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Fogamzasgatlo gyogyszer vagy gyuru vagy barmilyen hormonalis dolog. Mindenkit tonkretesz.

Hagyd abba es hasznalj gumit.

Talan rendbejossz.

2020. dec. 2. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Gumit használunk, mert 3 évvel ezelőtt a fogamzásgátlótól trombózist kaptam 😏
2020. dec. 2. 05:56
 3/4 anonim válasza:
Ilyen nekem is volt! Van a huvelyben egy olyan bakterium amit ugx hivtam lakto bacilus ! Nekem az sokszor kipusztult es attok volt ugyanez,plusz huvely szarazsag! Patikaba veny nelkul kapsz "gynoflor huvely tablettat" Az vissza potolja ezeket a bacikat!
2020. dec. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na nekem vagilactom van ugyanerre a celra, kiprobalom 😊
2020. dec. 2. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!