Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Spirál (hormonmentes) használa...

Spirál (hormonmentes) használata okozhat pattanásokat a nyak oldalán?

Figyelt kérdés

2020. dec. 1. 22:38
 1/8 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Ilyet mèg nem hallottam, hogy a spiral a nyak oldalán pattanàst okozna!
2020. dec. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes ez, de nekem is azóta vannak pattanásaim (és a nyakamon azelőtt sose volt), mióta spirálom van..

Talán azért , mert van mikor észre sem veszzük, de gyullasást okozhat a spirál, és a pattanások erre utalhatnak..

Nekem a spiráltól az arcbőröm, az emésztésem, a hajam, minden megváltozott, pedig az enyém sem hormonos

2020. dec. 2. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
13%

Ezekszerint hormonos,csak nem szolt rola a doki...

vetesd ki es mindjart elmulik a gyulladas.

2020. dec. 2. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
2-es jókat mond. Kozmetikus vagyok, nagyon könnyen meglátszik BÁRMI az arcon. Ha gyulladás van a szervezetben, kijönnek pattanások. Steril gyulladást okoz a spirál, szóval lehetséges, hogy ez okozza.
2020. dec. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm utolsó, hogy megerősítettél a válaszomban. Sajnos valóban ez a helyzet velem is. Amióta spirálom van neken folyamatosak ezek a problémák.. :/
2020. dec. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat! Be is jelentkezem a dokihoz, és levetetem.

Te mit fogsz csinálni második válaszoló?

3/5, na azért az nem olyan egyszerü, hogy odamegyek azzal, hogy hormonmentes spirált kérek, aztán feltol egy hormonosat.

2020. dec. 3. 06:36
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem már 5. éve van , kitartottam, mert már van egy kislányom, és mi nem szeretnénk több gyereket.

Dr. azt, mondta, hogy általában 5 évig maradhat a spirál, de még ha gondolom várhatunk picit azzal, hogy levegyük, mert egyébként ezen kívül, amit le írtam semmi egyéb mellékhatása nem volt. Nekem sajnos kiderült, hogy hormonzavarom van, és ezzel mennem kell kivizsgálásra, aztán majd eldönti a doki, hogy legyen egy hormonmentes spirálom, vagy fogamzásgátlót írnak, ami rendet tesz a hormonok közt. Addig várok vele kedves kérdező! :)

Neked minden jót kívánok, és majd írj, ha levetetted, hogy a panaszok elmúltak-e?

2020. dec. 4. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Így igaz 3-as válaszoló, ez nem olyan egyszerű! Azt hiszem, hormonosat nem is tesznek fel, csak annak, akinek ez ajánlott nőgyógyászatilag. Esetleg ha baj van a hormonokkal, gondolom, mint nekem.
2020. dec. 4. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!