Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 16 éves vagyok, és mindig...

16 éves vagyok, és mindig stresszelek. Felmérők, dolgozatok stb előtt (mikor félek vmitől) nagy mennyiségben csipőős szagú a folyásom. Ráadásul a menzeszem is folyton késik 1-2 hónapot. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon kellemetlen, mert olyan érzés mintha belepisiltem volna, akármilyen tisztasági betétet teszek. Mindig érzem a szagát(remélem mások nem) és nagyon zavar. Meg nem tudom, hogy emmiatt késik-e mindig a havim. Nemi életet nem élek, uh nem ez lehet a gond. Segitsetek légyszi...
2008. nov. 30. 15:48
 1/3 anonim ***** válasza:
66%

Sajnos egyéb javaslatom nincs, minthogy olyankor tegyél be rendes betétet, amit a mensihez is szoktál. Az már csak elég lesz. Van azthiszem libresse az olyan kis vékony és nem olyan műanyagos mint az always. Rózsaszínű csomagolásban van, azthiszem invisible a neve nem tudom. Nekem ez jó szokott lenni, mert a mensikor kevés de ilyenkor pont jó és nem is kényelmetlen, nagyon puha.


Emellett nem tudom mit tehetnél, ha elmész nődokihoz nem tudom mit tud csinálni, a megoldás az lenne, hogy ne izgulj ennyire.

Fújd be magad parfümmel :) De szerintem biztos nem érzik, gondolom minden nap tisztálkodsz... fújj egy kis parfümöt magadra ott lent is, de ne "arra" a részre, hanem pl. a hasadra, combodra, derekadra.

Ja és a rendszertelen mensi lehet a stressz miatt. Ha pl. 17-18 éves korodra sem áll be akkor menj el nődokihoz.

2008. nov. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha szaga is van, akkor az biztosan nem csak a stressztől van. Valami fertőzésed van, menj orvoshoz, ő felír egy gyógyszert, és el fog múlni. Ha nem mész el, komoly következményei lehetnek (pl. meddőség).
2008. nov. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Biztos vagy benne, hogy a stressz okozza? Ha szaga van, nem jó. Szerintem mindenképp fordulj orvoshoz, abból baj nem lehet. És igaz, a stressz sok mindenre kihat, így az is lehet, hogy valami fertőzés okozza, amit "normál" körülmények között le tud küzdeni a szervezeted, de stresszhelyzetben nem boldogul vele, mivel a stressz gyöngíti az immunrendszert. Lehet, hogy ezért szokott olyankor jelentkezni. És jó lenne, ha meg tudnád beszélni egy felnőttel. Szülő, tanár, suliorvos, akárki. A különféle illatszerekkel óvatosan, mert folyást okozhatnak, ha túl közel kerülnek, és viselj pamut bugyit, kerüld a műszálat övön alul, amennyire csak tudod.

Jobbulást!

2008. dec. 1. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!