Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális menstruáció előtt a...

Normális menstruáció előtt a barna krémes nyák/folyás?

Figyelt kérdés
4 nap múlva kellene megjönnie, ma reggel vettem észre barnás krémes szagtalan nyákomat. Ezelőtt nem tapasztaltam ilyet inkább mensi végén szoktam de ez még annál is világosabb mint a mensi végi. Normális? Nem viszket, nem szagos, igazából állagra megegyezik a normális fehéres nyákommal csak ez egy kicsit barnásabb.
2020. dec. 3. 15:51
 1/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy befolyásoló e de Lady ciklus és cickafark teát is ittam pár napja.

Egyszer a Lady ciklus meghozta 2 nappal korábban a vártnál.

2020. dec. 3. 16:08
 2/6 Angel3000 ***** válasza:
61%
Szia! Ne izgasd magadat, normàlis a barnàzàs menstuàciò elôjele is lehet! A cickafark csak segit nôgyògyàszati bajokra! Meg fog jônni rendesen, ne aggòdj!
2020. dec. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Szia! Köszi!

Csak beparáztam hogy progeszteron szintem kevesebb lenne és baj van.... mert állítólag nem normális hogy mensi előtt barnázás van. :S

2020. dec. 3. 16:33
 4/6 anonim ***** válasza:
Jól tudod progi hiány, de ha nem akarsz most babát nem érdemes vele foglalkozni.
2020. dec. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem még ... 1-2 év.

De pont most voltam vérvételen semmi bajom.

Meg nem egy folytába barna hanem néha. Nem híg hanem az alap nyák szine.

25/n lemaradt.

2020. dec. 3. 18:30
 6/6 A kérdező kommentje:

Mensim amugy nem fajdalmas, pontos. Tenyleg max 1-2nap elteres.

Rak szuresen iden nem voltam de az eddigiek rendben vannak.

2020. dec. 3. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!