Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Feltétlen szükséges a hüvelyi...

Feltétlen szükséges a hüvelyi uh? Kérhetem, hogy ne?

Figyelt kérdés

PCOS gyanúja áll fent nálam, az endokrinológusom javasolta a nőgyógyászati ultrahangot. Viszont a ciklusom is össze van zavarodva, emiatt folyamatosan vérzek. Nem nagyon, de kiszámíthatatlan és így nem szeretnék levetkőzni sehol se... (nőgyógyásszal már beszéltem erről)


PCOS felismeréséhez feltétlenül szükséges a hüvelyi ultrahang? Hasi uh nem elég?



2020. dec. 3. 19:35
 1/5 anonim válasza:
94%
A te döntésed, hogy szeretnéd-e megtudni a pontos diagnózist, de nem véletlenül javasolta ezt a doki, és csak egyszer kell túl lenni rajta.. kitartás
2020. dec. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én ezt értem, de hasi ultrahang nem mutatja ki a cisztákat?
2020. dec. 3. 20:21
 3/5 anonim ***** válasza:
De kimutatja,nekem is kimutatta.
2020. dec. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A folyamatos vérzés eleve sürgősségi probléma, nem akadálya semmilyen vizsgálatnak, csak a citológiának. Elhiszem, hogy neked kínos, de az orvosok napi szinten foglalkoznak ilyesmivel; egyáltalán nem biztos, hogy a cisztától vérzel, lehet méhszájsebed, polipod, miómád stb., lelkiismeretes orvos nem fog elengedni körültekintő vizsgálat nélkül, ami manuális, és akár hüvelyi UH is lehet.
2020. dec. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmi olyat nem csinálhat veled,amit nem akarsz. Az más kérdés, hogy így tud-e pontos diagnózist mondani.
2020. dec. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!