Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Bakteriális vaginózisom lenne?

Bakteriális vaginózisom lenne?

Figyelt kérdés

Bő hüvelyi folyásom van. Sárgás, fehéres, átlátszó, de nem halszagú. Ez mitől lehet? (Mensi után vagyok pár nappal.) Nem viszket vagy ég semmim sem.

Sajnos volt már hüvelygombám, így arra azonnal kiteszteltem magam itthoni gyors teszttel, (jelenleg nem tudtam időpontot kapni a nőgyógyászhoz belátható időn belül), a candida teszt pedig negatív lett.

Nem szedek fogamzásgátlót, cukorbeteg vagyok, ezért szenvedtem többször is hüvelgyombától.



2020. dec. 3. 21:42
 1/3 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Vegyél Cickafark teàt, mert mindenféle nôi bajt rendbehoz! Egy kùra nem àrtana!
2020. dec. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Angel3000 ***** válasza:
Megemlitem még, ha nem ismernéd ezt a gyògynôvényt, hogy kivàllò gôrcsoldò, ha ilyen jellegû problémàd adòdna, gyulladàs csôkkentô és antibakteriàlis hatàsa is van!
2020. dec. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vitagyn C
2020. dec. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!