Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális ez az érzés nőgyógyás...

Normális ez az érzés nőgyógyász váltáskor?

Figyelt kérdés
Volt egy nőgyógyászom. Tini korom óta hozzá jártam. Egyáltalán nem görcsöltem mikor vizsgálatra kellett menjek. Rakszures, foggatlo iratas,fertőzés.. Stb stb. Jelenleg van egy hormon problémám amiben érdemben nem tudott mit tenni, plusz hamarosan nyugdíjba megy véglegesen így nem is kezdett bele a kivizsgalasokba. Most váltottam nőgyógyászt, megkezdodtek a vizsgálatok de már rosszul vagyok ha belegondolok, hogy időpontom van. Nagyon nem akarok odamenni. Nem tudom miért de tiszta ideges vagyok ha arra kerül a sor, hogy mennem kell. Már voltam ott, nem tudom miért majdnem hogy félek..
2020. dec. 4. 07:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Normális érzés, igen.
2020. dec. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az természetes ha van egy kis ellenérzésed, hiszen elejétől fogva volt 1 megbízható, megszokott dokid, és most egy új, kvázi idegen másik.

Viszont ha pár alakalom után is para odamenned, akkor szerintem érdemes másikat keresni. Esetleg kérdezd meg a régi dokidat, hogy tud e ajánlani valakit, mert ő már eléggé ismer emberileg is.

2020. dec. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ahogy írták, ez természetes. Én anno sztk-ba jártam egy dokihoz, de mindig hatalmas volt a várakozás hozzá, de mégis hozzá mentem. Külföldre költöztünk, és szerencsére egy magyar ajkúhoz járok. Fiatal, és nagyon rendes. Szerintem többször voltam nálam, mint anno otthon. Persze mert volt egy missed ab-om is :(
2020. dec. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!