Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációs fájdalom csillapí...

Menstruációs fájdalom csillapítása?

Figyelt kérdés

Miként tudnám csak egy kicsit is enyhíteni a menstruációs fájdalmamat?

A gyógyszerek nem igazán segítenek. Van nálatok olyan bevált módszer amivel tűrhetőbb lett a fájdalom?



2020. dec. 4. 18:40
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Algopyrin es alvas, nekem ez segit.
2020. dec. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%

Vényköteles gyógyszert próbáltál már? Az ilyen, hogy Algoflex-M, No-Spa, Algopyrin nekem nem ért semmit se. ugyanúgy fájt tovább a hasam.

Vénykötelesek közül ezek váltak be leginkább: Flector por, Xilox por, Analgesin Forte 550 mg.

2020. dec. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
Nekem csak a meleg vagy inkább forró vizes palack segít a hason. Egész nap úgy vagyok
2020. dec. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%

Pontozzatok le nyugodtan, de nekem a mozgás segít mindig. Csinálj végig csak ilyen laza bemelegítést, nem kell egy full edzést lenyomni, csupán mozgasd át a testrészeid.

Tudom, tudom.. Senkinek nincs kedve ilyenkor még csak megmozdulni sem. Nekem sincs. De szerintem nagyon hatásos, öt perc múlva már nem is érzek semmit.

2020. dec. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget! :)

A mozgással kapcsolatban én is észrevettem, hogyha már csak egy kicsit és sétálgatok, elmúlik egy rövid időre, de amint leülök végem.

2020. dec. 8. 12:54
 6/8 anonim ***** válasza:
73%

4es vagyok!

Akik leszavaztak, nyugodtan tömködjék magukat gyógyszerekkel, biztos jót tesz majd.

2020. dec. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%
1-es vagyok, en pl felpontoztalak, de el kell engedni ezt a pontozast az oldalon, en ugy vettem eszre :D A sport nem hulyeseg, az mas kerdes, hogy en peldaul allni is alig tudok olyankor, neha hanyni is szoktam, migrenem van, stb, tehat en nem tudok mozogni, de attol meg masnak bevalhat.
2020. dec. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
55%

4,6os vagyok!

Nem is neked szólt. Hanem azoknak, akik nem tudják elfogadni mások véleményét/tapasztalatait. Nekem ez vált be. Elhihetitek, én is úgy állok hozzá, hogy a halál se akar most mozogni, aztán elmegyek edzésre, és jobb lesz. Nem azt mondtam, hogy mindenkinek segít, de mi van ha a kérdező is olyan mint én? (kiderült, hogy nem, mivel fáj neki utána is, de próbáltam segíteni)

Igazad van egyébként ebben a pontozásos dologban :)

2020. dec. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!