Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miert pisilek ilyen sokat? 17L

Miert pisilek ilyen sokat? 17L

Figyelt kérdés

155 cm vagyok es 45 kg (ha ez szamit)

csak szensavmentes vizet iszom semmi mast, most telen kb napi masfel litert csak, megis kb 30-45 percenkent pisilni jarok.

nem tudom, hogy ez regen is igy volt-e, mostanaban lettem ra figyelmes, hogy a tobbiek megemlitettek illetve, hogy egy atlagos napi pisiles kb 6-8 alkalom. en meg kb 20szor megyek egy nap


2020. dec. 5. 08:41
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
(nem vagyok felfazva es nem erzem semmilyen jelleget fertozesnek, stb) szerintem teljesen egeszseges vagyok
2020. dec. 5. 08:41
 2/14 A kérdező kommentje:
sportolok is sokat
2020. dec. 5. 08:41
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Sokat iszol. Csak az tud kijönni ami be is megy.
2020. dec. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
teától ásványvíztől én is gyakran járok ki
2020. dec. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
24%
Egyszerű, nem iszol nincs mit kipisilni.
2020. dec. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Vagy nem ártana egy éhgyomri vércukrot nézetni.
2020. dec. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Sima víztől (csapról töltsd meg üvegedet) is ez van?

Vércukrot nem árt megnézetni.

2020. dec. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Van párod ? Én majdnem egy evet szenvedtem ezzel voltam mindenfele vizsgálaton (sehol nem találtak problémát)és egyszer azt mondta a nőgyógyász hogy szerinte lelki eredetű nem érzem jól magamat a kapcsolatban és így jelez a testem hogy el kell engedni (ne aggódj nem hittem neki pedig tényleg nem ereztem jól Magamat lelkileg) kidobtam a srácot és mintha elvágták volna a problémámat, meg én sem hittem el először de tényleg lelki eredetű volt.

(Persze előbb te is vizsgaltasd ki magadat mindenre )

2020. dec. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerintem az is szamit hogy megkoti e valami a vizet benned, pl. so, illetve a coffein pl vizhajto hatasu. Van hogy mikor en is megiszok ket uveg vizet, legalabb 10* pisilek.
2020. dec. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

nem eszek sokat amugy annyira, meg inkabb konnyebb kajakat szoktam. parom nincsen viszont van par lelki eredetu problemam ami ex parhoz kotheto.

koszonom nektek, majd elnezek egy vercukorszint vizsgalatra ha kicsit lecseng a jarvany

2020. dec. 5. 10:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!