Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok és nők, mit gondoltok,...

Lányok és nők, mit gondoltok, kéne félnem a hosszabb ciklusom miatt?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, semmi problémám nincs, szexuális kapcsolatom még senkivel nem volt. Nemrég kiszámoltam a ciklusom hosszát és eléggé rendszertelen, bár sosem volt igazán pontos. Nincs szó fertőzèsről, néhány hónapja vért vették tőlem, azt mondták nincs semmi baj, gondolom szóltak volna ha valami hormonális zavar,de mégis azon gondolkodom, hogy ez normális lehet-e? Mostanában sokat stresszeltem, meg fogytam is emiatt, sajnos mostanában keveset mozgok mert rengeteget tanulok, szinte egész nap itthon ülök... Esetleg ez is hatással lehet rá? Köszönöm a válaszokat.

2020. dec. 5. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

1. Mi az, hogy hosszabb? 20-35 között teljesen normális.

2. Sima vérvételnél nem néznek hormonokat.

3. a stressz bármit okozhat, a fogyástól inkább kimaradna teljesen, a mozgáshiány szerintem nem számít.

2020. dec. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Múlt hónapban 40 nap volt
2020. dec. 5. 16:47
 3/4 A kérdező kommentje:
Bár édesanyám azt mondta néha megesik a dolog
2020. dec. 5. 16:48
 4/4 anonim ***** válasza:

Annyiban igaza van, hogy belefér egy-egy hosszabb ciklus.

Mondjuk nekem pont atomóra. :)

Ha nem okoz problémát, jelenleg nincs vele teendőd, ha majd gyereket szeretnél, és még mindig rendszertelen, akkor érdemes kivizsgáltatni.

2020. dec. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!