Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elég gáz dolog történt ma...

Elég gáz dolog történt ma velem, ugye nem lesz baj?

Figyelt kérdés
Még anonimként is nehéz róla beszélni, de ma sajnos nem értem ki idöben a toalettre egy plázában, és egy minimálisan a bugyimba ment a cucc, szerencsére csak minimálisan látszódott át a nadrágomon is, nem volt észrevehető. Igyekeztem alaposan kitörölni a fenekem, a bugyim, magam de mire onnan hazaértem volt vagy 45 perc és aggódom hogy a bugyi nem e vitt át valami fertözést a hüvelybe. Rögtön lezuhanyoztam persze alaposan.20/l

2020. dec. 6. 21:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
Hííí, basszus befostál?
2020. dec. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
14%
De, lehet baj. Kikellett volna tömni wc papírral elol hatul míg haza ersz, mert ahogy a bugyi csuszkal siman elore vitte a cuccot onnan. 3-4 nap es kiderul. Ha viszektsz, ég, folyik, akkor nogyogyasz. Ha nem, akkor megusztad.
2020. dec. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Nem hiszem, hogy bajod lenne tőle. Kiskorodban is sokszor csináltad, mint minden ember.
2020. dec. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Hát hallod velem olyan is volt már, még sulis koromban, hogy a bokámnál folyott ki a nadrágból. 40 perc volt a hazaút. Semmi bajom nem lett.
2020. dec. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon alaposan kitörölted talán nem. Bár kérdés hogy mennyire kakiltál be, ha csak nagyon minimálisan, akkor nem lesz baj.
2020. dec. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
23%

Nagyon jol le lettem szazalekolva, durva hogy a nők az alapvető női higieniai kerdesekben ennyire butak. Attol mert xyz-nek nem lett baja tőle, a legtobb hugyuti fertozes fekalias eredetu, tehat egy szepen ki nem torolt fenek megfogta a bugyit, ahonnan a huvelyre, majd a hugyutakba kerultek azok a bakteriumok, amik a vegbelben jo helyen vannak, de azon kivul betegseget okoznak. :) Ezert nem szoktak tangat ajanlani annak aki pikk pakk ossze szed mindent, mert az kivaltkepp bevag a fenekbe, ezzel kivalon szallitva a xart konkretan. Ez a nő itt konkretan befosott kicsiket. Egy fenek kitorles, meg bugyi kitorles nem segit azon, hogy a bugyid xaros marad. Azok a bakteriumok ott maradnak. Lehet hogy nem lesz bajod, lehet hogy lesz. Varjal par napot.

Sot, azt is hozza teszem, tudas boviteskepp, a budibol visszacsobbanó víztol xaraskor is elkaphatsz ezer egy dolgot. Nekem ilyenkor 90%-os valoszinuseggel feborul a huvelyfloram, bar mindig probalok ugyelni.

2020. dec. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.


Tanga volt rajtam és tényleg csak egy minimális ment be, kb. ahogy beértem a wc-re azelőtt egy 10 másodperccel történt a baleset.

2020. dec. 7. 07:58
 8/11 anonim ***** válasza:
76%

Nem értem, miért kell egyeseknek ilyen primitív és sértő módon írni... teljesen felesleges ez az ocsmány stílus.


Amúgy szerintem ne aggódj, ennyitől tutira nem lett semmi bajod. Egy esetleges fertőzésre meg majd úgyis tünetelni fogsz, akkor elmégy az orvoshoz, ad rá gyógyszert és ennyi. Nem kell túlparázni.

2020. dec. 7. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
34%
Kínos!
2020. dec. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
41%
Ciki!
2020. dec. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!