Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Spirállal való védekezés?

Spirállal való védekezés?

Figyelt kérdés
Milyen a spirállal való védekezés?Leginkább az érdekelne,hogy fáj,hogyha fel helyezik?Illetve,hogy mennyi ideig "véd" meg úgymond a nem kívánt terhességtől?Aki spirállal védekeztek nektek bevált?
2020. dec. 7. 13:22
 1/4 Angel3000 ***** válasza:
53%
Szia! Ha mèg nem szûltèl gyermeket, akkor nem ajánlom a spirált! Van más lehetôsèg! Minden jót!
2020. dec. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Angel3000 ***** válasza:
Eszembe jutott, hogy egy jó barátnôm, nagyon kedvezônek találta a Hûvelygyûrût, ugy kell fel helyezni mint tampont ès a bennelevô fogamzásgátló anyag a hûvelyfalán keresztûl felszivódik igy fejti ki a fogamzásgátló hatását! Èvekig használta eredmènyesen. Azóta már fèrjhez ment ès gyereket is szûlt!
2020. dec. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én már szültem és részben ennek tudom be, hogy nem fájt a felhelyezés. De van aki azt mondja élete legnagyobb fájdalma volt, cserébe 2 perc az egész. Ebben elég különbözőek a tapasztalatok. Több fajta spirál van, de alapvetően hosszú távra szánják (3-tól 12 évig olvastam eddig, különböző fajták vannak. De átlagban 5 évig jók), viszont bármikor előbb levehető.
2020. dec. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én réz spirállal védekeztem, mielőtt gyereket szültem. (Az nagyon-nagyon rég volt, amikor nem ajánlották a spirált még nem szült nőknek, de azok a spirálok már évtizedek óta nincsenek forgalomban). Én nagyon elégedett voltam vele, 2 évig volt fenn, de max. 5 évig lehetett volna. Nekem a felhelyezés nagyon fájt, de csak pár másodpercre, szóval szerintem megérte. A levétel nem fájt egyáltalán. Annyi hátránya volt, hogy kicsit erősebben véreztem tőle. A hormonspirállal azt hiszem, elmarad a menstruáció, de azzal nincs saját tapasztalatom.
2020. dec. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!