Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászati kérdés, mi...

Nőgyógyászati kérdés, mi okozhatta a vérzést?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok, párkapcsolatban élek ahol rendszeres nemi életet élek (védekezünk), a menstruációm mindig tűpontos (nem szedek fogamzásgátlót), legutóbb 1,5 volt meg...a múlt héten elkezdtem edzeni, egy éve nem igazán mozogtam..viszont a mai edzés után jó erős hasizom gyakorlatok voltak és utána láttam hogy vérzek.. megijedtem szerintetek mi okozta? Köszönöm a segítséget, normális válaszokat szeretnék.

2020. dec. 9. 11:16
 1/7 A kérdező kommentje:
1,5 hete*
2020. dec. 9. 11:30
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Menj orvoshoz. Itt csak találgatni tudunk.
2020. dec. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg menj orvoshoz, itt senki sem fogja pontosan megmondani
2020. dec. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen doki.

De okozhatja a hirtelen eros testmozgás is. Altalaban 3 hónapnyi rendellenes vérzés esetén kezdenek normalisan kivizsgálni. 1-1 hónap felborulhat mindenkinek.

Barmi lehet, nem szeretnek találgatni, de egy ciszta kifakadás is, ami mondjuk szex kozben szokott előfordulni. (A legvalószínűbb a megerőltető mozgas meg mindig.)

2020. dec. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ebben a vírus helyzetben nem olyan egyszerű most eljutni a dokihoz

2020. dec. 9. 11:49
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig ha tudni szeretnéd, akkor elmész. Bármitől lehet, 4es válasza is akár, de sokkal rosszabb is. Nem akarlak ijesztgetni, de elég veszélyes dolog.
2020. dec. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez elég komoly dolog, menj orvoshoz. Viszont, ha 1,5 hete volt meg, néha én 8-12 napra is véreztem....
2020. dec. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!