Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet abból problémám hogy...

Lehet abból problémám hogy visszatartottam a székletet és utána 3 napig nem tudtam produkálni?

Figyelt kérdés
Még vasárnap kellett hogy visszatartsam, és csak ma reggel "robbant ki" belőlem minden. Viszont egész nap fáj ma a hasam.

2020. dec. 9. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

De, miért kellett visszatartsd?


Amúgy, igen lehet.

2020. dec. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Ez a hátránya annak ha visszatartod. Jó vannak helyzetek amikor muszáj, viszont ezzel azt érted el hogy bekeményedett és ezért jött ki nehezen. Így hogy most minden kijött most próbál regenerálódni az emésztőrendszered, ezért érzel fájdalmat.
2020. dec. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Sorozatos ismétlődés esetén a vastagbél fala megfeszül, helyenként egészen elvékonyodik, kiboltosulások keletkeznek rajta (divertikulózis), ami részben gátolja a vastagbél normális kiürülését, részben sérülés keletkezhet az elvékonyodott bélfalon és a béltartalom a hasüregbe jutva esetleg végzetes hashártya gyulladáshoz vezethet.
2020. dec. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Barátom szüleinél voltunk családi ebéden és nem mertem elmenni wc-re mert mindenki ott sürgött forgott és rossz a ház elrendezése. És elég szeles voltam aznap, ami nálam sajnos annyit takar hogy nem túl halk a nagydolog kieresztése. Amikor pedig rászántam magam hogy végre elmegyek mert kimentek az udvarra az apjával babrálni a kocsin akkor pedig az anyukája jött le az emeletről és tartott szóval. Mikor hazaértem akkor pedig már nem kellett. Úgyhogy ezért.
2020. dec. 9. 17:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan menj máskor wcre ha nagyon kell, kit érdekel ha megérzik, tán ők elárologtatják?:D
2021. ápr. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*elpárologtatják
2021. ápr. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!