Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ágybavizelésnek milyen okai...

Ágybavizelésnek milyen okai lehetnek? (Lent)

Figyelt kérdés
Az elmúlt három éjszaka arra ébredtem, hogy bevizeltem. Mostanában rengeteg oldalról ér extrém stresszhelyzet, szorongok. Ez lehet az oka? Esetleg felfázás? Valami más ötletetek van? Próbáltam utánaolvasni, de a cikkek nagyrésze gyerekekről szól, én pedig 23/L vagyok.

2020. dec. 12. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Mind a kettő lehetséges. Azt neked kell látnod a mindennapjaidban, hogy miben van mostanság jelentősebb változás.
2020. dec. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én idősebb vagyok és férfi, de volt egy időszak, amikor párszor velem is előfordult, pedig nem is volt különösebben stresszes időszakom akkor. Aztán egy szép nap reggelén "bejelentkezett" egy vesekövem, pár napig aszalgattuk az orvosokkal, mert röntgennel, ultrahanggal nem találták meg. Szerencsére sikerült kipisilni, szóval nem kellett műtét végül. Azóta az éjszakai bepisilés sem jelentkezett; sok (10+) éve már ennek.

Aztán lehet, hogy nincs összefüggés a kettő között, nemtom.

2020. dec. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
szia! Megoldódott?
2021. máj. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia! Igen, minden rendben.
2021. máj. 27. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!