Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nemi szervemen megjelent...

A nemi szervemen megjelent egy kisebb dudor, ha megnyomom enyhén, akkor fáj is. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem itt, mert a jelenlegi helyzetben kb lehetetlen orvoshoz menni a településemen.

Olyan, mintha pattanàs lenne, ami még nem jött ki(legalábbis érzésre olyan). Láthatóan megvan duzzadva ott, és ha megnyomom fáj is. Ez nem a hüvelybemenetnél van, hanem sokkal fentebb, jobb oldalon, a nagyajak szélén.

Csak és kizárólag óvszerrel szexelek, és fix partnerem van, nyilvános mosdót nem használok, egyedül élek, szóval az itthonit is csak én használom, és rendszeresen fertőtlenítek mindent. Piszkos kézzel soha nem nyúlok magamhoz, mindig kezet mosok előtte fertőtlenítős szappannal, gyakran fürdök is. Bepirosodva nincs, kiütés szerű dolgok nincsenek.

Van valakinek valami tippje? Eléggé félek. Tegnap vettem észre, eddig nem volt ott.


2020. dec. 14. 07:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szőrtüszőgyulladás, velem is előfordul. valamilyen gyulladásgátló cuccal, mondjuk amit sima pattanáshoz is hazsnálsz, ecseteld, fertőtlenítsd, de ha tisztán tartod, akkor iy magától elmúlik csak nem oylan gyorsan.
2020. dec. 14. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is szőrtüsző lesz. Ha nagyon feszít, fürdés után ki tudod nyomni. Aztán fertőtlenítsd.
2020. dec. 14. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha a nagyajkak alján van, akkor bartholin ciszta is lehet.
2020. dec. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem az alján van, fentebb van sokkal. Én is olvasgattak ezután, de nem ott van, ahol írják.

Egyes, kettes, remélem igazatok van, és csak az. Köszönöm mindenki válaszát! Akinek esetleg van még tippje, azt is szívesen fogadom.

2020. dec. 14. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!