Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon megvagyok ijedve, ez...

Nagyon megvagyok ijedve, ez csomó lehet a combom és a nemiszervem között? kép lent

Figyelt kérdés

Pár napja vettem észre fürdés közben, hogy a combom belső oldala és a nemiszervem között van egy csomó szerűség. Kb babszem nagyságú, tapintható, "mozgatható" az ujjaimmal. Nem fáj, nem piros. Fogalmam sincs mióta lehet ott sajnos.

Mindenképpen elfogok menni orvoshoz vele, de a magán nőgyógyászom már csak januárban rendel, a körzeti orvosaim pedig alapjáraton sem túl alaposak, nemhogy most, a covid időszakban... így első ránézésre szerintetek ez mi lehet? Kívül nincs semmi seb, a bőr alatt van ez az izé :(

22N

[link]


2020. dec. 14. 08:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, majd kifakad vagy lehet visszahúzódik. Semmi komoly, nem kell megijedni.
2020. dec. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezzel felesleges dokihoz menni, csak egy begyulladt szőrtüsző.
2020. dec. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ilyen nekem is van,csak jóval kisebb.Fene tudja mi ez,évek óta ott van.
2020. dec. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Megduzzadt nyirokcsomó.
2021. jan. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azerintwm is nyirikcsomó
2021. jan. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!