Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most jött meg először a...

Most jött meg először a menstruációm. és pont mennénk hétfőn a balatonhoz. Mitcsináljak?

Figyelt kérdés
2010. aug. 12. 13:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Használj tampont.


De az első nem szokott sokáig tartani, esélyes, hogy addigra el is múlik.

2010. aug. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hétfőig szerintem is el fog múlni. Ha meg nem akkor nincs más választás vagy tampont használsz, vagy nem mész be a vízbe. Ha a tampon mellett döntesz, alapos kézmosás mindig!!
2010. aug. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Ha először jött meg, akkor lehet, hogy nem is fog annyi ideig tartani, és hétfőn már nem is lesz semmi, ilyenkor még rendszertelenebb. Nekem első alkalommal kb. két napig (se) tartott, és mennyiségileg is nagyon kevés volt.

Ha még hétfőn is vérzel, akkor használhatsz tampont, abból is a legkisebb bőven elég lesz, hiszen az már az 5. napod.

Jó nyaralást! :)

2010. aug. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hétfőre tuti elmúlik.. nekem négy napig volt. :)
2010. aug. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat mindenkinek:)
2010. aug. 12. 14:19
 6/6 anonim ***** válasza:
hétfőig már a negyedik nap, addigra már kevés van tamponnal bemehetsz.Bár nekem az első 9napig tartott..:S
2010. aug. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!