Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció alatt nagyon...

Menstruáció alatt nagyon büdös szellentés és székrekedés?

Figyelt kérdés

Két napja sajnos a fent leírtak vannak nálam, tudtok bármi tanáccsal szolgálni mitől lehet? :( Nagyon rossz a hasam. Hashajtó?


L19



2020. dec. 15. 22:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Menstruacios tunet is lehet. Nekem pont fordítva szokott lenni, hasmenessel tarkitva. Majd elmulik. Hashajtot ne vegyel be meg, 2 nap az nem szekrekedes. Igyal sokat, kavezz, tornazz egyet. Es engedd ki aminek ki kell menni.
2020. dec. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem minden alkalommal ez van, bár nekem a hasam inkább megy. Üdv a klubban!
2020. dec. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se vegyél be hashajtót, az még nem székrekedés. Próbálj tornázni, mozogni, megfelelő mennyiségű folyadékot inni.


A gázok nincsenek összefüggésben azzal amit eszel? Tojás, bab, lecsó, ilyenek?

2020. dec. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszi csajok a válaszokat. Mozgok én eleget, mert edzőképzésre járok (online), de sajnos az se segít sokat.


Ja és ami kimaradt hogy nem csak büdöseket, de sokat is szellentek, kb. egész nap...


Nem hinném mert nem igazán fogyasztottam puffasztó ételeket. Tojást ettem mondjuk ma reggel, de csak minimálisat és ugye már tegnap is fennállt a problémám.


Hashajtót csak azért kérdeztem mert holnap délután lenne egy ilyen vizsga szerűségem és hát oda jobb lenne telített has és bélgázok nélkül menni.

2020. dec. 15. 23:37
 5/12 anonim ***** válasza:

A budos lehet a bent rekedt szeklettol is, de ket nap az nem szamit soknak.

Eppen a hasmenes, vagy legalabbis konnyu es sok szeklet jellemzo.

Inkabb veletlen. Remelhetoleg kimegy beloled par ora alatt. Nekem tudom, hogy milyen elelmiszer okozza. Tejtermek, edesseg, csirkehus. Lehetoleg ezeket kerulom. Azt is tapasztalom, hamarabb elmulik, ha ujra eszem, de valami semlegeset. Sajtos piritos, keksz, vagy barmi, ami teged nem fuj fel.

2020. dec. 16. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Menszesznél sok nőnek kell sokszor szellentenie, még kutatás is van róla. 😂 Én is ebbe a csoportba tartozom.

Szóval nem aggódj, tenni viszont nem tudom, mit tehetnél ellene. Nekem az első 2 nap ilyen túlélős szituáció.

2020. dec. 16. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én mensinél folyton felpuffadok és egész nap fingok 🤷🏻‍♀️ Na meg nekem is megy a hasam ezerrel. Nem ételfüggő esetemben
2020. dec. 16. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ugyanez hetes! Megjön es elso dolgom rohanni a mosdóba meg bevenni az espumisant. Anelkul nem is élnem tul az elso ket napot.
2020. dec. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi csajok! Egyébként nekem is az szokott inkább lenni az általános mensikor hogy hasmarsom van de most pont az ellenkezője történik...Sajnos ma reggel is még elég rossz a hasam, továbbra sincs széklet viszont sok a puki...
2020. dec. 16. 10:27
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Tudom régi kérdés, de nekem is volt már ilyen! :D Alapból menni szokott kicsit az első pár nap a hasam, de volt, hogy pont hogy székrekedéses volt..

Előtte meg nagyon durrogok a sok levegőtől :D

2021. márc. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!